trendeja

KANYON CAM TERAS

Ulubey Kaymakamlığı tarafından 2015 yılında hizmete açılan Kanyon Cam Teras Park kapsamında 302 metrekare büyüklüğünde bir kafeterya ve 135 metrekare büyüklüğünde camdan oluşan seyir terası yaptırılmıştır. Cam terasta metrekareye düşen ağırlık 801.2 kg.dır. Camlar 30 mm kalınlığında  ve kurşun geçirmez özelliğe sahiptir.

Bölge turizminde önemli konuma gelen Cam Teras ilgi çekici ve güzel bir proje. Park Kanyon projesiyle yerli ve yabancı misafirlerimiz Cam Teras’tan kanyonun büyüleyici manzarasını daha iyi keşfedecekler. Doğa sporları ve adrenalin tutkunlarının vazgeçilmez bir durağı konumunda olacaktır.

Ulubey Kanyonu (Ulubey Canyon) Uşak ilinin Ulubey ilçesi sınırları içerisindedir. ABD'deki Arizona Eyaleti sınırları içersinde bulunan Büyük Kanyon'dan sonra dünyanın en büyük 2. kanyonudur. Bugüne kadar bilinmeyen kanyon, Ulubey Çayı ve Banaz Çayı boyunca devam eden bir ana kanyon ile buna bağlanan onlarca büyük yan kanyonlardan oluşur. Ulubey çayı, bütün kanyonu adeta saklı bir cennete çevirmiştir.Ulubey Belediyesi

Uşak Ulubey Belediye Başkanlığı Resmi Web sitesi

http://www.usakulubey.bel.tr

İLETİŞİM BİLGİ

  • Ulubey Belediye Başkanlığı

    Aşağı Mahalle Gürsel Cad. No:13 

    Ulubey / Uşak

  • Email : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  • Telefon : 0 276 716 10 20

ZİYARETÇİ SAYAÇ

BUGÜN 16

DÜN 22

BU HAFTA 195

BU AY 524

TOPLAM 15116