ULUBEY BELEDİYESİ

"keşfetmeye değer bir kent"

VEFAT EDENLER

Veli KOÇLU

BELEDİYE BAŞKANI

 

Naciye ADA

15.12.2012 

İLÇEMİZİN AŞAĞI MAHALLESİNDEN HACI ŞAKİR MUSTAFA ADA EŞİ NACİYE ADA VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Latife TUYUN

10.09.2012 

İLÇEMİZİN CAMİKEBİR MAHALLESİNDEN EROL TUYUN EŞİ LATİFE TUYUN VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Alime ÖZKÜR

06.09.2012 

İLÇEMİZİN DİLAVER MAHALLESİNDEN AHMET ÖZKÜR EŞİ ALİME ÖZKÜR VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Şadi KAHVECİ

06.09.2012 

İLÇEMİZİN GÖLBAŞI MAHALLESİNDEN ŞADİ KAHVECİ VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Elif KILLI

04.09.2012 

İLÇEMİZİN EMİRLER MAHALLESİNDEN KAMİL KILLI EŞİ ELİF KILLI VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Hatice GÜNAYDIN

18.08.2012 

İLÇEMİZİN DİLAVER MAHALLESİNDEN MUSTAFA GÜNAYDIN EŞİ HATİCE GÜNAYDIN VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Fatma OKYAY

12.08.2012 

İLÇEMİZİN ÜYÜKBAŞI MAHALLESİNDEN RÜŞTÜ OKYAY EŞİ FATMA OKYAY VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Mustafa ÇÜMEN

11.08.2012 

İLÇEMİZİN ÜYÜKBAŞI MAHALLESİNDEN MUSTAFA ÇÜMEN VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Halime PEHLİVAN

03.08.2012 

İLÇEMİZİN AŞAĞI MAHALLESİNDEN SAFFET PEHLİVAN EŞİ HALİME PEHLİVAN VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Fatma YAZGAN

30.07.2012 

İLÇEMİZİN CAMİKEBİR MAHALLESİNDEN HÜSEYİN YAZGAN EŞİ FATMA YAZGAN VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Ayşe PEKER

14.07.2012 

İLÇEMİZİN AŞAĞI MAHALLESİNDEN HAFIZ PEKER EŞİ AYŞE PEKER VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Mehmet GÜRBÜZ

14.07.2012 

İLÇEMİZİN DİLAVER MAHALLESİNDEN HACI ALİ OĞLU MEHMET GÜRBÜZ VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Ahmet ÇİL

27.06.2012 

İLÇEMİZİN EMİRLER MAHALLESİNDEN OSMAN OĞLU AHMET ÇİL VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Mustafa URAL

22.06.2012 

İLÇEMİZİN EMİRLER MAHALLESİNDEN HÜSEYİN OĞLU MUSTAFA URAL VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Metin SARIOĞLU

15.06.2012 

İLÇEMİZİN CAMİKEBİR MAHALLESİNDEN SÜLEYMAN OĞLU METİN SARIOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Hail SARIKAYA

14.06.2012 

İLÇEMİZİN CAMİKEBİR MAHALLESİNDEN HÜSEYİN OĞLU HALİL SARIKAYA VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Mustafa BAYRAKTAR

06.06.2012 

İLÇEMİZİN EMİRLER MAHALLESİNDEN RAGIP BAYRAKTAR OĞLU MUSTAFA BAYRAKTAR VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Süleyman KAYTAN

22.05.2012 

İLÇEMİZİN ÜYÜKBAŞI MAHALLESİNDEN H.KAMİL OĞLU SÜLEYMAN KAYTAN VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Esat KUTLUAY

21.05.2012 

İLÇEMİZİN CAMİKEBİR MAHALLESİNDEN ESAT KUTLUAY VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Ayşe TOPALOĞLU

15.05.2012 

İLÇEMİZİN AŞAĞI MAHALLESİNDEN ESAT TOPALOĞLU EŞİ AYŞE TOPALOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Fatma KAHRAMAN

08.05.2012 

İLÇEMİZİN DİLAVER MAHALLESİNDEN MUSTAFA KAHRAMAN EŞİ FATMA KAHRAMAN VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Huma DİLBER

20.04.2012 

İLÇEMİZİN CAMİKEBİR MAHALLESİNDEN HUMA DİLBER VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Kerime BAYRAKTAR

18.04.2012 

İLÇEMİZİN AŞAĞI MAHALLESİNDEN MUSTAFA BAYRAKTAR EŞİ KERİME BAYRAKTAR VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Mustafa YANDIM

12.04.2012 

İLÇEMİZİN AŞAĞI MAHALLESİNDEN MEHMET OĞLU MUSTAFA YANDIM VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

 

Hatice GEDİZ

10.03.2012 

İLÇEMİZİN EMİRLER MAHALLESİNDEN MEHMET GEDİZ EŞİ HATİCE GEDİZ VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Hatice URAL

09.03.2012 

İLÇEMİZİN ÜYÜKBAŞI MAHALLESİNDEN REMZİ KAYTAN KIZI ÖMER URAL EŞİ HATİCE URAL VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Ömer ATVUR

31.01.2012 

İLÇEMİZİN AŞAĞI MAHALLESİNDEN MUSA OĞLU ÖMER ATVUR VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Hanım Ayşe YAĞCI

21.01.2012 

İLÇEMİZİN EMİRLER MAHALLESİNDEN KEMAL YAĞCI EŞİ HANIM AYŞE YAĞCI VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Mustafa AĞAR

05.01.2012 

İLÇEMİZİN GÖLBAŞI MAHALLESİNDEN MEHMET OĞLU MUSTAFA AĞAR VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Osman KAYTAN

21.12.2011 

İLÇEMİZİN ÜYÜKBAŞI MAHALLESİNDEN HALİL SAMİ KAYTAN OĞLU OSMAN KAYTAN VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Hakkı AK

12.10.2011 

İLÇEMİZİN GÖLBAŞI MAHALLESİNDEN ASIM AK OĞLU HAKKI AK VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Elif AĞAOĞLU

19.09.2011 

İLÇEMİZİN AŞAĞI MAHALLESİNDEN MUSTAFA EŞİ ELİF AĞAOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Emine ŞADAK

18.09.2011 

İLÇEMİZİN AŞAĞI MAHALLESİNDEN EMİNE ŞADAK VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Ayşe ARSLAN

24.08.2011 

İLÇEMİZİN DİLAVER MAHALLESİNDEN MUAMMER ARSLAN EŞİ AYŞE ARSLAN VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Himmet AYTAÇ

22.08.2011 

İLÇEMİZİN GÖLBAŞI MAHALLESİNDEN ALİ AYTAÇ OĞLU HİMMET AYTAÇ VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Murat ALTAY

18.08.2011 

İLÇEMİZİN DİLAVER MAHALLESİNDEN ADEM ALTAY OĞLU MURAT ALTAY VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Müşerref ŞEN

09.08.2011 

İLÇEMİZİN AŞAĞI MAHALLESİNDEN TAHİR DERCİ KIZI MÜŞERREF ŞEN VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Fatma YAKALI

08.08.2011 

İLÇEMİZİN DİLAVER MAHALLESİNDEN ABİDİN YAKALI EŞİ FATMA YAKALI VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Ümmü YAZGAN

22.07.2011 

İLÇEMİZİN AŞAĞI MAHALLESİNDEN ORHAN YAZGAN EŞİ ÜMMÜ YAZGAN VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Gökhan ERDOĞAN

22.07.2011 

İLÇEMİZİN DİLAVER MAHALLESİNDEN ALATTİN OĞLU GÖKHAN ERDOĞAN VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Halil GÜLÇENLİ

19.07.2011 

İLÇEMİZİN DİLAVER MAHALLESİNDEN HASAN OĞLU HALİL GÜLÇENLİ VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

İbrahim DOMBAYCI

19.07.2011 

İLÇEMİZİN ÜYÜKBAŞI MAHALLESİNDEN MEHMET OĞLU İBRAHİM DOMBAYCI VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Necmi ÖZİŞ

14.07.2011 

İLÇEMİZİN AŞAĞI MAHALLESİNDEN AHMET OĞLU NECMİ ÖZİŞ VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Mustafa BAYRAKTAR

27.06.2011 

İLÇEMİZİN ÜYÜKBAŞI MAHALLESİNDEN ARİF OĞLU MUSTAFA BAYRAKTAR VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Emine UYSAL

17.06.2011 

İLÇEMİZİN DİLAVER MAHALLESİNDEN  HACI AHMET EŞİ EMİNE UYSAL VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Osman ULUKAN

16.06.2011 

İLÇEMİZİN GÖLBAŞI MAHALLESİNDEN MEHMET OĞLU OSMAN ULUKAN VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Nuri CORUK

09.06.2011 

İLÇEMİZİN EMİRLER MAHALLESİNDEN MUSTAFA OĞLU NURİ CORUK VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Rukiye KARAYEL

08.06.2011 

İLÇEMİZİN ÜYÜKBAŞI MAHALLESİNDEN ABDURRAHMAN AVNİ EŞİ RUKİYE KARAYEL VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Mahmut HORASAN

11.05.2011 

İLÇEMİZİN EMİRLER MAHALLESİNDEN MUSTAFA OĞLU MAHMUT HORASAN VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Hatice KILLI

09.05.2011 

İLÇEMİZİN CAMİKEBİR MAHALLESİNDEN ALAATTİN EŞİ HATİCE KILLI VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Veli ÖZTÜRK

25.04.2011 

İLÇEMİZİN AŞAĞI MAHALLESİNDEN HALİL OĞLU VELİ ÖZTÜRK VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Hacı Kamil BICILIOĞLU

19.04.2011 

İLÇEMİZİN ÜYÜKBAŞI MAHALLESİNDEN HACI OSMAN NURİ OĞLU HACI KAMİL BICILIOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Melek TÜRKER

10.04.2011 

İLÇEMİZİN DİLAVER MAHALLESİNDEN SAMİ TÜRKER EŞİ  MELEK TÜRKER VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Sıdıke ÇORUK

06.04.2011 

İLÇEMİZİN EMİRLER MAHALLESİNDEN BERBER NURİ ÇORUK EŞİ  SIDIKE ÇORUK VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Perihan Feyman ÖZALP

07.03.2011 

İLÇEMİZİN CAMİKEBİR MAHALLESİNDEN SELİM ÖZALP EŞİ  PERİHAN FEYMAN ÖZALP VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Ayşe KUŞÇU

01.03.2011 

İLÇEMİZİN GÖLBAŞI MAHALLESİNDEN MUSTAFA ŞEFİK EŞİ  AYŞE KUŞÇU VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Raziye TEMİZKAN

20.02.2011 

İLÇEMİZİN ÜYÜKBAŞI MAHALLESİNDEN MEHMET TEMİZKAN EŞİ  RAZİYE TEMİZKAN VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Nuray ŞAMLI

16.02.2011 

İLÇEMİZİN ÜYÜKBAŞI MAHALLESİNDEN MEHMET KIZI  NURAY ŞAMLI VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

İsmail TÜRKMEN

08.02.2011 

İLÇEMİZİN DİLAVER MAHALLESİNDEN ÖMER OĞLU İSMAİL TÜRKMEN VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Şemsi COŞKUN

05.02.2011 

İLÇEMİZİN DİLAVER MAHALLESİNDEN LÜTFİ COŞKUN EŞİ  ŞEMSİ COŞKUN VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Hakkı TUYUN

23.01.2011 

İLÇEMİZİN EMİRLER MAHALLESİNDEN AHMET OĞLU HAKKI TUYUN VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Ümmühan DURAN

19.01.2011 

İLÇEMİZİN CAMİKEBİR MAHALLESİNDEN ŞADİ DURAN EŞİ ÜMMÜHAN DURAN VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Hatice TOKLU

17.01.2011 

İLÇEMİZİN GÖLBAŞI MAHALLESİNDEN  İSMAİL TOKLU EŞİ HATİCE TOKLU VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Servet KUTLUAY

15.01.2011

İLÇEMİZİN CAMİKEBİR MAHALLESİNDEN ESAT KUTLUAY EŞİ SERVET KUTLUAY VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Orhan YAZGAN

03.01.2011 

İLÇEMİZİN AŞAĞI MAHALLESİNDEN MÜNİP OĞLU ORHAN YAZGAN VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Gülşeker SAĞIROĞLU

23.12.2010 

İLÇEMİZİN EMİRLER MAHALLESİNDEN ASIM SAĞIROĞLU EŞİ GÜLŞEKER SAĞIROĞLU VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

H.Hüseyin BAKIRLI

18.12.2010 

İLÇEMİZİN EMİRLER MAHALLESİNDEN HASAN OĞLU H.HÜSEYİN BAKIRLI VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Nermin AĞAOĞLU

17.12.2010 

İLÇEMİZİN DİLAVER MAHALLESİNDEN  İSMAİL KIZI NERMİN AĞAOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Elif KONAR

16.12.2010 

İLÇEMİZİN AŞAĞI MAHALLESİNDEN İBRAHİM KONAR EŞİ ELİF KONAR VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Emine BÜLBÜL

06.12.2010 

İLÇEMİZİN EMİRLER MAHALLESİNDEN AHMET BÜLBÜL EŞİ EMİNE BÜLBÜL VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Fatma DURAN

03.11.2010 

İLÇEMİZİN ÜYÜKBAŞI MAHALLESİNDEN HÜSEYİN HİLMİ DURAN EŞİ FATMA DURAN VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Ali GÖRGÜLÜ

16.10.2010 

İLÇEMİZİN DİLAVER MAHALLESİNDEN MAHMUT OĞLU ALİ GÖRGÜLÜ VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

İsmail SÖNMEZ

07.10.2010 

İLÇEMİZİN ÜYÜKBAŞI MAHALLESİNDEN ÖNDER OĞLU İSMAİL SÖNMEZ VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Ayşe GÜLÇENLİ

28.09.2010 

İLÇEMİZİN DİLAVER MAHALLESİNDEN MEHMET GÜLÇENLİ EŞİ AYŞE GÜLÇENLİ VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Yüksel KIRSAKAL

16.09.2010 

İLÇEMİZİN EMİRLER MAHALLESİNDEN YÜKSEL KIRSAKAL VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Asım YANDIM

31.08.2010 

İLÇEMİZİN AŞAĞI MAHALLESİNDEN ASIM YANDIM VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Cemile RESİL

15.08.2010 

İLÇEMİZİN DİLAVER MAHALLESİNDEN MEHMET EMİN EŞİ CEMİLE RESİL VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Şefika KANICI

15.08.2010 

İLÇEMİZİN AŞAĞI MAHALLESİNDEN MUSTAFA KANICI EŞİ ŞEFİKA KANICI VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Hanim Ayşe ÇAKAL

08.08.2010 

İLÇEMİZİN GÖLBAŞI MAHALLESİNDEN ŞADİ ÇAKAL EŞİ HANİM AYŞE ÇAKAL VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Fevzi MİNARECİ 

08.08.2010 

İLÇEMİZİN GÖLBAŞI MAHALLESİNDEN MEHMET HAYRİ OĞLU FEVZİ MİNARECİ VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Ali Fuat AYAN 

03.08.2010 

İLÇEMİZİN EMİRLER MAHALLESİNDEN SÜEYMAN OĞLU ALİ FUAT AYAN VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Yaşar TERZİ

28.07.2010 

İLÇEMİZİN AŞAĞI MAHALLESİNDEN CAHİT TERZİ EŞİ YAŞAR TERZİ VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Sami TORLAK 

04.07.2010 

İLÇEMİZİN EMİRLER MAHALLESİNDEN OSMAN OĞLU SAMİ TORLAK VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Naif ŞEMDİN 

03.07.2010 

İLÇEMİZİN ÜYÜKBAŞI MAHALLESİNDEN SADIK OĞLU NAİF ŞEMDİN VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Zehra TOP 

19.06.2010 

İLÇEMİZİN EMİRLER MAHALLESİNDEN MUSTAFA EŞİ ZEHRA TOP VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Yusuf Ziya GÖK

14.06.2010 

İLÇEMİZİN EMİRLER MAHALLESİNDEN YUSUF ZİYA GÖK VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Mehmet Halil YAMAN

26.05.2010 

İLÇEMİZİN AŞAĞI MAHALLESİNDEN MEHMET HALİL YAMAN VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Hasan Asım TERCİ

26.05.2010 

İLÇEMİZİN AŞAĞI MAHALLESİNDEN HASAN ASIM TERCİ VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

M.Nabi SUNALCAN

24.05.2010 

İLÇEMİZİN AŞAĞI MAHALLESİNDEN M.NABİ SUNALCAN VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Eşe ÇAĞLAR 

16.05.2010 

İLÇEMİZİN ÜYÜKBAŞI MAHALLESİNDEN KEMAL EŞİ EŞE ÇAĞLAR VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Tahir DEMİRCİ 

12.05.2010 

İLÇEMİZİN AŞAĞI MAHALLESİNDEN MUSTAFA OĞLU TAHİR DEMİRCİ VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Asım ÇORUK 

30.04.2010 

İLÇEMİZİN CAMİKEBİR MAHALLESİNDEN MUSTAFA OĞLU ASIM ÇORUK VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Hanim Ayşe PÜR

27.04.2010 

İLÇEMİZİN ÜYÜKBAŞI MAHALLESİNDEN AHMET PÜR EŞİ HANİM AYŞE PÜR VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Şadi KARA 

22.04.2010 

İLÇEMİZİN EMİRLER MAHALLESİNDEN SÜLEYMAN OĞLU ŞADİ KARA VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Zakire KARAHAN 

12.04.2010 

İLÇEMİZİN GÖLBAŞI MAHALLESİNDEN HACI KAMİL KARAHAN EŞİ ZAKİRE KARAHAN VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Suna ÖZENÇ 

08.04.2010 

İLÇEMİZİN GÖLBAŞI MAHALLESİNDEN MUSTAFA EŞİ SUNA ÖZENÇ VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Ayşe KOÇLU 

24.03.2010 

İLÇEMİZİN ÜYÜKBAŞI MAHALLESİNDEN HÜSEYİN EŞİ AYŞE KOÇLU VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Yaşar KANDİLLİ 

13.03.2010 

İLÇEMİZİN ÜYÜKBAŞI MAHALLESİNDEN MEHMET OĞLU YAŞAR KANDİLLİ VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Hakkı SARIOĞLU 

01.03.2010 

İLÇEMİZİN EMİRLER MAHALLESİNDEN BEYAZIT OĞLU HAKKI SARIOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Şemsettin KARAGÖZ 

27.02.2010 

İLÇEMİZİN DİLAVER MAHALLESİNDEN HÜSEYİN OĞLU ŞEMSETTİN KARAGÖZ VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Mehmet GÜVEN

21.02.2010 

İLÇEMİZİN DİLAVER MAHALLESİNDEN ALİ OĞLU MEHMET GÜVEN VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ. 

 

Saadet SÜLÜK 

15.02.2010 

İLÇEMİZİN GÖLBAŞI MAHALLESİNDEN AHMET KIZI SAADET SÜLÜK VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ. 

 

Sabire KARATAŞ 

07.02.2010 

İLÇEMİZİN AŞAĞI MAHALLESİNDEN HACI KEMAL KARATAŞ EŞİ SABİRE KARATAŞ VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

Hüseyin KARADAL 

10.01.2010 

İLÇEMİZİN AŞAĞI MAHALLESİNDEN MEHMET OĞLU HÜSEYİN KARADAL VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ. 

 

Emine ULUDAĞ 

06.01.2010 

İLÇEMİZİN ÇUBUKDAĞ MAHALLESİNDEN HACI MEHMET EŞİ EMİNE ULUDAĞ VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ. 

 

İhsan IŞLAK 

06.01.2010 

İLÇEMİZİN DİLAVER MAHALLESİNDEN MEHMET OĞLU İHSAN IŞLAK VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ. 

 

Güngör ARİFOĞLU 

06.01.2010 

İLÇEMİZİN EMİRLER MAHALLESİNDEN ARİF OĞLU GÜNGÖR ARİFOĞLU VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ. 

 

Halis ÇAKAL

03.01.2010 

İLÇEMİZİN GÖLBAŞI MAHALLESİNDEN İSMAİL OĞLU HALİS ÇAKAL VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMA ALLAHTAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE VE YAKINLARINA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZ OLARAK SABIR VE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ.

 

 

Copyright ©2009 Ulubey Belediyesi
Tasarım & Kodlama : ERT